Parafia św. Anny

Poznańska

Wieruszów

Kościół św. Anny w Starym Ochędzynie

18:00 (w okresie zimowym - 17:00)

Średnia: 4.5 (13 głosów)
Stary Ochędzyn 32, 98-420, Stary Ochędzyn, Sokolniki, Powiat Wieruszowski, Woj. Łódzkie 32, 98-420 Sokolniki POL

Parafia Św. Mikołaja Biskupa  - Sokolniki - ul. Szkolna 5 - 4.18km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Galewice - ul. Parkowa 17 - 5.27km
Parafia Narodzenia NMP  - Czastary - ul. Szkolna 2 - 5.86km
Parafia św.Marcina Biskupa  - Walichnowy - - 7.31km
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika  - Wieruszów - ul. Warszawska 93a - 7.33km