Parafia Nawiedzenia NMP

Krakowska
sędziszowski

Kościół Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Obiechowie

18:00 (w okresie zimowym o 16:00)

Średnia: 4.5 (2 głosów)
Obiechów 45, 28-350, Obiechów, Słupia (Jędrzejowska), Powiat Jędrzejowski, Woj. Świętokrzyskie 45, 28-350 Słupia (Jędrzejowska) POL

Parafia Św. Wojciecha  - Łany Wielkie - Żarnowiec - 5.40km
Parafia Świętego Bartłomieja Apostoła  - Szczekociny - pl. Panny Marii 5 - 6.76km
Parafia Trójcy Świętej  - Słupia - Słupia 1 - 8.88km
Parafia MB Częstochowskiej  - Dobraków - Dobraków - 9.48km
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny  - Żarnowiec - ul. Kościelna 1 - 9.61km