Parafia św. Mikołaja

w Nowym Duninowie
Warszawska

Kościół św. Mikołaja w Nowym Duninowie

9:00; 11:30; 15:00 (szkoła w Lipnikach)

18:00 (w czasie zimowym o 17:00)

ulica Kościelna 6, 09-505, Nowy Duninów, Powiat Płocki, Woj. Mazowieckie 6, 09-505 Nowy Duninów POL

Parafia św. Małgorzaty  - Brudzeń - Rokicie - 4.01km
Parafia św. Józefa  - Siecień - Siecień 86 - 4.56km
Parafia MB Częstochowskiej  - Soczewka - ul. ks. Pawła Kwiatkowskiego 7 - 7.37km
Parafia św. Andrzeja Apostoła  - Brwilno - Brwilno 45 - 7.56km
Parafia św. Barbary  - Sikórz - Sikórz 83 - 8.96km