Parafia św. Jana Chrzciciela

Gdańska
Wąbrzeski

Kościół św. Jana Chrzciciela w Nowej Wsi Królewskiej

18:00 (latem), 16:00 (zimą)

Nowa Wieś Królewska 24, 87-214, Nowa Wieś Królewska, Płużnica, Powiat Wąbrzeski, Woj. Kujawsko-Pomorskie 24, 87-214 Płużnica POL

Parafia św. Małgorzaty  - Płużnica - Płużnica - 5.22km
Parafia św. Michała Archanioła  - Błędowo - Błędowo 26 - 6.13km
Parafia św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza  - Wąbrzeźno - ul. Górna 13 - 8.29km
Parafia Matki Boskiej Królowej Polski  - Wąbrzeźno - Pl. Jana Pawła II 22 - 8.40km
Parafia św. Anny  - Radzyń Chełmiński - ul. Dąbrowskich 33 - 9.39km