Parafia św. Antoniego

Gołębice w niedziele 9:30

w porze letniej - 18:00; w porze zimowej - 16:00

Średnia: ( głosów)
Miłowice 80, 56-504, Miłowice, Dziadowa Kłoda, Powiat Oleśnicki, Woj. Dolnośląskie 80, 56-504 Dziadowa Kłoda POL

Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny  - Wabienice - Wabienice 94 - 4.11km
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP  - Dziadowa Kłoda - ul. Kościelna 2 - 6.57km
Parafia Św. Bartłomieja Apostoła  - Stradomia Wierzchnia - Stradomia Wierzchnia 39 A - 8.93km
Parafia MB Królowej Polski  - Poniatowice - - 8.98km
Parafia Św. Mikołaja  - Wilków - ul. Długa 51 - 9.19km