Parafia NMP Matki Kościoła

Krakowska
Chrzanów

Kościół NMP Matki Kościoła w Bolęcinie

18.00 (zimą 17.00); sobota 8.00, 18.00 (zimą 17.00)

ulica Kościelna 12, 32-540, Trzebinia, Powiat Chrzanowski, Woj. Małopolskie 12, 32-540 Trzebinia POL

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Płaza - ul. Bolęcińska 1 - 2.53km
Parafia Św. Józefa Robotnika  - Młoszawa - ul. św. Józefa Robotnika 5 - 3.35km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Trzebinia - ul. B. Głowackiego 3 - 4.20km
Parafia Świętego Maksymiliana Marii Kolbego  - Wola Filipowska - Wola Filipowska 580 - 4.45km
Parafia św. Jana Chrzciciela  - Chrzanów - ul. Kościelna 2a - 4.66km