Parafia św. Jadwigi Śląskiej

w Nieszawie

Kościół św. Jadwigi Śląskiej w Nieszawie

8:30, 11:00 i 16:00 - Fara

18:00 (kwiecień - wrzesień), 17:00 (październik - marzec)

ulica Stanislawa Noakowskiego 13, 87-730, Nieszawa, Powiat Aleksandrowski, Woj. Kujawsko-Pomorskie 13, 87-730 Nieszawa POL

Parafia św. Wojciecha BM  - Zbrachlin - Zbrachlin 1 - 5.84km
Parafia św. Hieronima  - Raciążek - ul. Zamkowa 35 - 6.41km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Brudnowo - Brudnowo 18 - 6.71km
Parafia św. Anny  - Bobrowniki - ul. Kościelna 3 - 7.28km
Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła  - Ciechocinek - ul. Wojska Polskiego 1 - 8.25km