Parafia św. Jerzego Męczennika

8:00 lub 16:00

Inne parafie w miejscowości
Średnia: 5 (1 głosów)
Niedźwiedź 81, 87-200, Niedźwiedź, Dębowa Łąka, Powiat Wąbrzeski, Woj. Kujawsko-Pomorskie 81, 87-200 Dębowa Łąka POL

Parafia św. Jakuba Apostoła  - Wielkie Radowiska - Wielkie Radowiska 60 - 3.29km
Parafia św. Bartłomieja Apostoła  - Kurkocin - Kurkocin - 3.51km
Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła  - Dębowa Łąka - Dębowa Łąka 57 - 4.33km
Parafia Matki Boskiej Królowej Polski  - Wąbrzeźno - Pl. Jana Pawła II 22 - 6.48km
Parafia św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza  - Wąbrzeźno - ul. Górna 13 - 6.59km