Parafia Św. Sebastiana

Niedźwiedź 34-735

Inne parafie w miejscowości
Średnia: 5 (1 głosów)
Niedźwiedź 129, 34-735, Niedźwiedź, Powiat Limanowski, Woj. Małopolskie 129, 34-735 Niedźwiedź POL

Parafia Matki Bożej Fatimskiej  - Poręba Wielka - Poręba Wielka 499 - 1.34km
Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika  - Konina - Konina 430 - 3.21km
Parafia Św. Jana Chrzciciela  - Olszówka - Olszówka 50 - 4.18km
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy  - Mszana Górna - Mszana Górna 128 - 4.18km
Parafia św.Józefa Rzemieślnika  - Raba Niżna - - 4.57km