Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus

Częstochowska
rozprzański

Kościół św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Niechcicach

ulica Częstochowska, 97-340, Niechcice, Rozprza, Powiat Piotrkowski, Woj. Łódzkie, 97-340 Rozprza POL

Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski  - Parzniewice - Parzniewice 14 - 5.65km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Gorzkowice - ul. Rynek 2A - 5.83km
Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny  - Rozprza - Rynek Piastowski 23 - 5.94km
Parafia św. Mikołaja  - Rozprza - Mierzyn 13 - 6.41km
Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP  - Gorzędów - ul. gen. Wł. Sikorskiego 62 - 6.64km