Parafia św. Jana Chrzciciela

Gdańska
Działdowski

Kościół św. Jana Chrzciciela w Narzymiu

18:00 (latem), 17:00 (zimą)

ulica Robotnicza 1, 13-240, Narzym, Iłowo-Osada, Powiat Działdowski, Woj. Warmińsko-Mazurskie 1, 13-240 Iłowo-Osada POL

Parafia Matki Bożej Królowej Różańca Świętego  - Iłowo - Wyzwolenia 31 - 2.95km
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Działdowo - Plac Biedrawy 3 - 7.65km
Parafia św. Wojciecha Biskupa i Męczennika  - Działdowo - ul. Nidzicka 4 - 7.71km
Parafia św Katarzyny Aleksandryjskiej  - Działdowo - ul. Matejki 59 - 7.76km
Parafia św. Jana Kantego  - Mława - ul. Graniczna 86 - 9.17km