Parafia NMP Wniebowziętej

Kościół NMP Wniebowziętej w Mokronosie

7.30, 9.00 i 11.00

Średnia: 5 (1 głosów)
Mokronos 70, 63-720, Mokronos, Koźmin Wielkopolski, Powiat Krotoszyński, Woj. Wielkopolskie 70, 63-720 Koźmin Wielkopolski POL

Parafia św. Marcina  - Borzęciczki - Borzęciczki 1 - 5.15km
Parafia św. Mikołaja  - Benice - ul.Starogrodzka 4 - 6.55km
Parafia Oczyszczenia Najświętszej Maryi Panny  - Starygród - Starygród - 6.62km
Parafia św. Wawrzyńca  - Koźmin Wielkopolski - ul. Kościelna 1 - 7.48km
Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika  - Koźmin Wielkopolski - ul. Klasztorna 60 - 7.91km