Parafia św. Barbary

w Modlinie Twierdzy
Warszawska

Kościół św. Barbary w Modlinie Twierdzy

ulica Szpitalna 69, 05-160, Nowy Dwór Mazowiecki, Powiat Nowodworski, Woj. Mazowieckie 69, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki POL

Parafia Chrystusa Króla  - Kazuń Nowy - Kazuń Nowy - 2.17km
Parafia Matki Bożej Szkaplerznej  - Kazuń-Bielany - ul. Kościelna 1 - 3.23km
Parafia św. Maksymiliana Kolbego  - Modlin Stary - ul. Czarnieckiego 13 - 3.49km
Parafia Św. Michała Archanioła  - Nowy Dwór Mazowiecki - ul. Warszawska 1 - 3.52km
Parafia św. Józefa  - Zakroczym - ul. Kościelna 1 - 3.78km