Parafia św. Anny

Warszawska

Kościół św. Anny w Miszewie Murowanym

9:00, 10:30 (filia Białobrzegi), 12:00

16:00 (w okresie jesienno-zimowym), 18:00 (w okresie wiosenno-letnim)

ulica Południowa 2, 09-470, Nowe Miszewo, Bodzanów, Powiat Płocki, Woj. Mazowieckie 2, 09-470 Bodzanów POL

Parafia św. Wincentego i Anastazego  - Święcieniec - Święcieniec 7 - 4.17km
Parafia św. Marcina  - Słupno - ul. Kościelna 1 - 6.14km
Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła  - Zakrzewo - Kępa Polska 43 - 6.47km
Parafia Wniebowzięcia NMP  - Bodzanów - Plac Kościuszki 1 - 6.89km
Parafia św. Mikołaja  - Miszewko Strzałkowskie - Miszewko Strzałkowskie 35 - 7.40km