Parafia św. Mikołaja

w Miszewku Strzałkowskim
Warszawska

Kościół św. Mikołaja w Miszewku Strzałkowskim

Miszewko Strzałkowskie 35, 09-472, Miszewko Strzałkowskie, Słupno, Powiat Płocki, Woj. Mazowieckie 35, 09-472 Słupno POL

Parafia św. Marcina  - Słupno - ul. Kościelna 1 - 3.88km
Parafia św. Wincentego i Anastazego  - Święcieniec - Święcieniec 7 - 4.13km
Parafia św. Faustyny  - Rogozino - ul. Mazowiecka 57 - 4.59km
Parafia św. Floriana  - Radzanowo - ul. Płocka 30 - 4.93km
Parafia św. Jakuba Apostoła  - Płock - Imielnica - ul. Wyszogrodzka 166 - 5.22km