Parafia Opieki św. Józefa, św. Marii Magdaleny i Aniłów Stróżów

Łódzka
Piotrkowski

Kościół Opieki św. Józefa, św. Marii Magdaleny i Aniłów Stróżów w Milejowie

7:00, 18:00, (o 16:30 w okresie październik - kwiecień)

Inne parafie w miejscowości
Średnia: 4 (3 głosów)
ulica Szkolna 8, 97-340, Milejów, Rozprza, Powiat Piotrkowski, Woj. Łódzkie 8, 97-340 Rozprza POL

Parafia św. Małgorzaty i św. Augustyna  - Witów Kolonia - Witów Kolonia 20 - 4.68km
Parafia św.Antoniego Padewskiego  - Gąski - Gąski 27 - 5.38km
Parafia św. Wawrzyńca  - Bujny - ul. Parafialna 12 - 5.57km
Parafia Nawiedzenia NMP  - Piotrków Trybunalski - ul. Śląska 5/7 - 5.97km
Parafia św. Jakuba „FARA”  - Piotrków Trybunalski - ul. Krakowskie Przedmieście 2 - 6.51km