Parafia św. Idziego

Poznańska

Ostrzeszów

Kościół św. Idziego w Mikorzynie

7:30,11:00, 15.00 (do końca sierpnia)

9.30 (kaplica w Tokarzewie)

poniedziałek - 19.00; wtorek - 19:00; środa - 7:15; czwartek 19:00; piątek i sobota - 19:00

Średnia: 3.4 (3 głosów)
Mikorzyn 43, 63-600, Mikorzyn, Kępno, Powiat Kępiński, Woj. Wielkopolskie 43, 63-600 Kępno POL

Parafia św. Józefa i Wszystkich Świętych  - Myjomice - Myjomice 81 - 3.81km
Parafia NMP Wniebowziętej  - Kierzno - Kierzno 14 - 4.08km
Parafia Św. Bartłomieja Apostoła  - Rogaszyce - Rogaszyce 27 - 6.32km
Parafia św. Katarzyny  - Kochłowy - Kochłowy 6 - 6.45km
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej  - Hanulin - ul. Bohaterów Westerplatte 56/58 - 6.61km