Parafia św. Józefa Rzemieślnika

Kościół św. Józefa Rzemieślnika w Międzyborzu

7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 18.00

Średnia: 5 (2 głosów)
ulica Kościelna 8, 56-513, Międzybórz, Powiat Oleśnicki, Woj. Dolnośląskie 8, 56-513 Międzybórz POL

Parafia Chrystusa Króla  - Chojnik - Chojnik 36 - 5.05km
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej  - Bukowina Sycowska - Bukowina Sycowska 51 - 5.82km
Parafia św. Mateusza Apostoła  - Drołtowice - Drołtowice 15 - 8.59km
Parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny  - Sośnie - ul. Kościelna 25 - 9.11km
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej  - Syców - ul. Kaliska - 10.01km