Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej

Kościół Matki Boskiej Częstochowskiej w Mętkowie

według ogłoszeń

Średnia: 4 (3 głosów)
ulica św. Floriana 1, 32-551, Mętków, Babice, Powiat Chrzanowski, Woj. Małopolskie 1, 32-551 Babice POL

Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika  - Żarki - ul. Ks. Ściegiennego 7 - 4.57km
Parafia Narodzenia Św. Jana Chrzciciela  - Przeciszów - ul. Szkolna 24 - 5.14km
Parafia Wniebowzięcia NMP  - Zagórze - ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 147 - 5.19km
Parafia Wszystkich Świętych  - Babice - ul. Kanoniczna 6 - 5.76km
Parafia św. Michała Archanioła  - Włosienica - ul. Rzeczna 10 - 6.07km