Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Matczyn 3
Matczyn 24-200

Średnia: 4.5 (8 głosów)
Matczyn 3, 24-200, Matczyn, Bełżyce, Powiat Lubelski, Woj. Lubelskie 3, 24-200 Bełżyce POL

Parafia Nawrócenia Św. Pawła  - Bełżyce - Pl. Kościelny 7 - 3.23km
Parafia Św. Andrzeja Boboli  - Babin - Babin - 3.47km
Parafia Matki Bożej Nieustajacej Pomocy  - Radawiec Duży - Radawiec Duży - 5.39km
Parafia św.Teodora  - Wojciechów - Wojciechów 113 - 5.82km
Parafia NMP Matki Kościoła  - Palikije - - 6.66km