Parafia św. Józefa

Kościół św. Józefa w Makowie Mazowieckim

8:00, 10:00, 12:00, 16:00, 19:00

Inne parafie w miejscowości
ulica Kościelna 11A, 06-200, Maków Mazowiecki, Powiat Makowski, Woj. Mazowieckie 11A, 06-200 Maków Mazowiecki POL

Parafia św. Brata Alberta  - Maków Mazowiecki - ul. Kolejowa 11 - 0.95km
Parafia św. Szymona i Judy Tadeusza Apostołów  - Stary Szelków - Stary Szelków 16 - 7.92km
Parafia Wszystkich Świętych  - Karniewo - pl. Kościelny 4 - 8.28km
Parafia Ducha Świętego  - Węgrzynowo - Węgrzynowo 48 - 8.64km