Parafia św. Brata Alberta

w Makowie Mazowieckim
Warszawska

Kościół św. Brata Alberta w Makowie Mazowieckim

7:30, 9:30, 11:00, 12:30, 17:00, 19:00 (kaplica szpitalna)

Inne parafie w miejscowości
ulica Kolejowa 11, 06-200, Maków Mazowiecki, Powiat Makowski, Woj. Mazowieckie 11, 06-200 Maków Mazowiecki POL

Parafia św. Józefa  - Maków Mazowiecki - ul. Kościelna 11A - 0.95km
Parafia Ducha Świętego  - Węgrzynowo - Węgrzynowo 48 - 7.70km
Parafia Wszystkich Świętych  - Karniewo - pl. Kościelny 4 - 7.96km
Parafia św. Szymona i Judy Tadeusza Apostołów  - Stary Szelków - Stary Szelków 16 - 8.85km
Parafia św. Stanisława Kostki  - Płoniawy Jaciążek - Jaciążek 63 - 9.16km