Parafia św. Antoniego Padewskiego

w Łysakowie
Warszawska

Kościół św. Antoniego Padewskiego w Łysakowie

16:00 (w czasie zimowym), 18:00 (w czasie letnim)

Łysakowo 30, 06-460, Łysakowo, Grudusk, Powiat Ciechanowski, Woj. Mazowieckie 30, 06-460 Grudusk POL

Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła  - Grudusk - ul. Żeromskiego 2 - 4.28km
Parafia św. Bartłomieja  - Zeńbok - Zeńbok 59 - 5.49km
Parafia św. Stanisława BM  - Czernice Borowe - ul. Kościelna 12 - 7.54km
Parafia św. Dionizego  - Koziczyn - Koziczyn 54 - 7.70km
Parafia Matki Boskiej Szkaplerznej  - Żmijewo Kościelne - Żmijewo Kościelne 24 - 7.91km