Parafia Przemienienia Pańskiego

Inne parafie w miejscowości
Obszar parafii (Kolęda)

Biardy, Gołaszyn (do torów), Ławki, Turze Rogi,

Łuków, ulice: Armii Krajowej, Armii Ludowej, Batalionów Chłopskich, Batorego, Browarna, Chabrowa, Chopina, Chrobrego, Czerwonego Krzyża, Czwartaków, Dmocha, Farna, Jagiellończyka, Kanałowa, Kard. Wyszyńskiego (część ulicy), Kazimierza Wielkiego, Kołłątaja, Komisji Edukacji Narodowej, Konstytucji 3-go Maja, Konwiktorska, Kościelna, Kościuszki (część ulicy), Kozia, Królowej Jadwigi, Laskowskiego, Ławecka, Łąkowa, Makowa, Międzyrzecka (do torów), Niemcewicza, Nowopijarska, Osiedle Chącińskiego (bloki 1-16), Pastewnik, Piłsudskiego, Piramowicza, Poważe, Prusa, Siedlecka (numery nieparzyste), Sikorskiego, Sobieskiego, Spółdzielcza, Staropijarska, Staszica, Stawki, Stodolna, Szkolna, Świętochowskiego, Warszawska (cześć do mostu), Wojska Polskiego, Wójtostwo, Wrzosowa, Zapowiednik, Zdanowskiego, Zielona, Zimna Woda, Zygmunta Starego.

Średnia: 5 (3 głosów)
plac Gabriela Narutowicza 2, 21-400, Łuków, Powiat Łukowski, Woj. Lubelskie 2, 21-400 Łuków POL

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Łuków - ul. Kard. S. Wyszyńskiego 45 - 0.84km
Parafia NMP Matki Kościoła  - Łuków - ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 11 - 1.07km