Parafia Trójcy Świętej

7.00; 18.00

Inne parafie w miejscowości
Obszar parafii (Kolęda)

Biernaty Stare, Biernaty Średnie, Płosodrza, Rudnik, Wólka Biernaty, Zakrze, Zakrze Kolonia,

Łosice, tylko ulice: Brzozowa, Czarkowskiego, Czerwonego Krzyża, Dolna, Floriańska, Jasna, Jodłowa, Klonowa, Kochanowskiego, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Krasickiego, Krasińskiego, Kwiatowa, Leszczynowa, Lipowa, Łąkowa, Mickiewicza, Orzechowa, Parcele, Piłsudskiego, Pogodna, Polna, Prosta, Przemysłowa, Reymonta, Rzeczna, Siedlecka, Słowackiego, Sokalskiego, Sosnowa, Sportowa, Staszica, Szkolna, Wiejska, Wierzbowa, Zdrowa, Żeromskiego, Żytnia.

Ocena
Średnia: 5 (1 głosów)
ulica Kolejowa 4, 08-200, Łosice, Powiat Łosicki, Woj. Mazowieckie 4, 08-200 Łosice POL

Dodaj informację o zakładzie pogrzebowym, który w godny sposób zadba o sprawy związane z pogrzebem; o fotografie, który wykona zdjęcia ceremonii ślubu w kościele parafialnym; kwiaciarni, florystce która przygotuje piękną wiązankę dla panny młodej i przystroi kościół na ślub; miejscu na zorganizowanie wesela, stypy, chrztu, komuni w tej właśnie parafii.

Parafia św. Zygmunta Króla  - Łosice - ul. G. Narutowicza 2 - 0.61km
Parafia św. Jana Chrzciciela  - Hadynów - Hadynów - 5.67km