Parafia Zesłania Ducha Świętego

Ocena
Średnia: 5 (1 głosów)
ulica Piotrkowska 4, 90-270, Łódź, Woj. Łódzkie 4, 90-270 Łódź POL

Dodaj informację o zakładzie pogrzebowym, który w godny sposób zadba o sprawy związane z pogrzebem; o fotografie, który wykona zdjęcia ceremonii ślubu w kościele parafialnym; kwiaciarni, florystce która przygotuje piękną wiązankę dla panny młodej i przystroi kościół na ślub; miejscu na zorganizowanie wesela, stypy, chrztu, komuni w tej właśnie parafii.

Parafia Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny  - Łódź - ul. Ogrodowa 22 - 0.51km
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny  - Łódź - ul. Kościelna 8/10 - 0.79km
Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju  - Łódź - ul. Rewolucji 1905 r 47 - 0.83km
Parafia Św. Jerzego  - Łódź - ul. Św. Jerzego 9 - 1.15km