Parafia NMP Królowej Polski

18.00 (zimą o 17.00)

Święta zniesione

Odpust

Ku czci Matki Bożej Królowej Polski 3 maja.

Obszar parafii (Kolęda)

Liśnik Duży, Kolonia Liśnik Duży, Suchodoły.

Liśnik Duży 161A, 23-275, Liśnik Duży, Gościeradów, Powiat Kraśnicki, Woj. Lubelskie 161A, 23-275 Gościeradów POL

Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła  - Olbięcin - Olbięcin 171 - 4.15km
Parafia św. Stanisława BM i św. Jana Chrzciciela  - Gościeradów - Gościeradów Plebański 6 - 5.85km
Parafia NMP Wspomożenia Wiernych  - Dąbrowa - Dąbrowa Olbięcka 83A - 6.46km