Parafia Wszystkich Świętych

10.00 Krzyżówki

11.30 Zakrzyn

Średnia: 5 (2 głosów)
ulica ks. Wacława Blizińskiego 25, 62-850, Lisków, Powiat Kaliski, Woj. Wielkopolskie 25, 62-850 Lisków POL

Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny  - Strzałków - Strzałków 64 - 3.47km
Parafia św. Jana Ewangelisty  - Koźminek - Pl. Wolności 8 - 5.80km
Parafia Chrystusa Króla  - Skarżyn - - 7.61km
Parafia Świętej Katarzyny i Matki Bożej Pocieszenia  - Przespolew - Przespolew 12 - 8.39km
Parafia św. Marcina i św. Stanisława Biskupa  - Goszczanów - ul. Turecka 10 - 8.64km