Parafia św. Jakuba Apostoła

Łódzka

ozorkowski

Kościół św. Jakuba Apostoła w Leźnicy Wielkiej

9:30, 11:00, 15:00 (latem o 16:00)

7:00 (o 17:00 w maju, czerwcu, październiku)

Średnia: 4.5 (2 głosów)
Leźnica Wielka 3, 95-045, Leźnica Wielka, Parzęczew, Powiat Zgierski, Woj. Łódzkie 3, 95-045 Parzęczew POL

Parafia Świętego Jana Chrzciciela  - Lubień - Lubień 1 - 5.48km
Parafia św. Wawrzyńca Diakona i Męczennika  - Solca Wielka - Solca Wielka 54 - 6.02km
Parafia Wniebowzięcia NMP i św. Anny  - Parzęczew - Plac Kościuszki 17 - 6.44km
Parafia Św. Marii Magdaleny  - Leźnica Mała - Leźnica Mała28 - 6.51km