Parafia Św. Marii Magdaleny

Leźnica Mała28
Leźnica Mała 99-142

Średnia: 5 (1 głosów)
Leźnica Mała 28, 99-142, Leźnica Mała, Łęczyca (Gmina), Powiat Łęczycki, Woj. Łódzkie 28, 99-142 Łęczyca (Gmina) POL

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Błonie Szlacheckie - Błonie 5 - 5.08km
Parafia św. Jakuba Apostoła  - Leźnica Wielka - Leźnica Wielka 3 - 6.51km
Parafia Świętego Andrzeja Apostoła  - Łęczyca - ul. Kościelna 4 - 7.74km
Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny  - Łęczyca - ul. Poznańska 18a - 7.86km
Parafia Świętego Jana Chrzciciela  - Lubień - Lubień 1 - 8.18km