Parafia Narodzenia NMP

Łódzka
bełchatowski

Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Łękawie

Łękawa 11, 97-400, Łękawa, Bełchatów (Gmina), Powiat Bełchatowski, Woj. Łódzkie 11, 97-400 Bełchatów (Gmina) POL

Parafia św. Jana Chrzciciela  - Łękińsko - ul. Szkolna 11 - 7.18km
Parafia Wszystkich Świętych  - Bełchatów - Rynek Grocholski 8 - 7.47km
Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski  - Parzniewice - Parzniewice 14 - 8.33km
Parafia NMP Anielskiej  - Kleszczów - ul. Ogrodowa 2 - 8.82km
Parafia św. Tekli  - Wolica - Wolica 7 - 9.01km