Parafia św. Maksymiliana Kolbego

Trzcinica

Kościół św. Maksymiliana Kolbego w Łęce Opatowskiej

Średnia: 4.8 (16 głosów)
ulica Kościelna 4, 63-645, Łęka Opatowska, Powiat Kępiński, Woj. Wielkopolskie 4, 63-645 Łęka Opatowska POL

Parafia św. Floriana  - Opatów - ul. Poznańska 1 - 2.60km
Parafia Ścięcia św. Jana Chrzciciela  - Piaski - Piaski 32 - 3.32km
Parafia św. Trójcy  - Bolesławiec - ul. Zielona 6 - 5.88km
Parafia Matki Bożej Wniebowziętej  - Laski - ul. Ks. Stefana Stoińskiego 2 - 6.25km