Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej

Ołobok

Kościół Matki Boskiej Częstochowskiej w Latowicach

Średnia: 5 (1 głosów)
ulica Środkowa 52, 63-405, Latowice, Sieroszewice, Powiat Ostrowski, Woj. Wielkopolskie 52, 63-405 Sieroszewice POL

Parafia św. Bartłomieja Apostoła  - Biskupice Ołoboczne - Biskupice Ołoboczne, ul. Ostrowska 11 - 3.78km
Parafia Św. Marka Ewangelisty  - Rososzyca - ul. Kościelna 11 - 4.16km
Parafia Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej  - Skalmierzyce - ul. Ostrowska 1 - 6.49km
Parafia Świętej Rodziny  - Ostrów Wielkopolski - ul. Grabowska 212 - 6.93km
Parafia Narodzenia NMP  - Ociąż - ul. Kościelna 17 - 7.07km