Parafia św. Michała Archanioła

Kościół św. Michała Archanioła w Lasocinie

18.00 (zimą o 16.00)

Święta zniesione

8.00, 18.00 (zimą o 16.00)

Obszar parafii (Kolęda)

Biedrzychów, Lasocin, Dębno, Janów, Maruszów, Mieczysławów, Wlonice, Kruków, Łubowa, Tużników, Kolonia Linów.

ulica Dębińska 1, 27-530, Lasocin, Ożarów, Powiat Opatowski, Woj. Świętokrzyskie 1, 27-530 Ożarów POL

Parafia MB Częstochowskiej  - Czachów - Czachów - 4.01km
Parafia NMP Królowej Polski  - Linów 211 - Linów 211 - 5.44km