Parafia św. Jana Chrzciciela

Twardogóra

Kościół św. Jana Chrzciciela w Kuźnicy Czeszyckiej

Średnia: 5 (1 głosów)
Kuźnica Czeszycka 2, 56-320, Kuźnica Czeszycka, Krośnice, Powiat Milicki, Woj. Dolnośląskie 2, 56-320 Krośnice POL

Parafia Chrystusa Króla  - Bogdaj - Bogdaj 8 - 6.65km
Parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny  - Sośnie - ul. Kościelna 25 - 8.37km
Parafia Św. Maksymiliana Marii Kolbego  - Krośnice - ul. Polna 2 - 9.28km
Parafia św. Antoniego Padewskiego  - Gądkowice - Gądkowice 33 - 9.49km