Parafia św. Prokopa Męczennika

sędziszowski

Kościół św. Prokopa Męczennika w Krzcięcicach

7:30, 9:30, 10:45 (dla dzieci), 12:00, 16:00

7:00, 18:00 (w okresie zimowym o 17:00)

Średnia: 3.8 (20 głosów)
Krzcięcice 35, 28-340, Krzcięcice, Sędziszów, Powiat Jędrzejowski, Woj. Świętokrzyskie 35, 28-340 Sędziszów POL

Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego  - Skroniów - Skroniów 142a - 7.16km
Parafia Świętego Marcina  - Wodzisław - ul. św. Marcina 3 - 7.24km
Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła  - Sędziszów - ul. Kościelna 10 - 7.59km
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Trzciniec - Trzciniec 1a - 7.68km
Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła  - Piotrkowice-Zarzecze - Zarzecze 27 - 8.23km