Parafia św. Floriana

Parafia w Krysku

Warszawska

Kościół św. Floriana w Krysku

8:30 (kaplica); 10:30; 12:00; 18:00 (sobota)

Średnia: 3.5 (4 głosów)
Krysk 13, 09-152, Krysk, Naruszewo, Powiat Płoński, Woj. Mazowieckie 13, 09-152 Naruszewo POL

Parafia św. Tekli  - Naruszewo - Naruszewo 40 - 3.52km
Parafia św. Piotra i Pawła  - Naruszewo - Radzymin 76 - 5.27km
Parafia św. Bartłomieja  - Czerwińsk - Grodziec - 6.64km
Parafia św. Jana Chrzciciela  - Radzikowo - ul. Warszawska 1 Grodziec 5 - 7.54km
Parafia Opatrzności Bożej  - Kamienica - Kamienica 28 - 7.56km