Parafia Świętego Floriana

Krężnica Jara
Krężnica Jara 20-515

Średnia: 4.6 (25 głosów)
Krężnica Jara, 20-515, Krężnica Jara, Niedrzwica Duża, Powiat Lubelski, Woj. Lubelskie, 20-515 Niedrzwica Duża POL

Parafia Św. Mikołaja  - Zemborzyn Kościelny - Zemborzyn Kościelny 163 - 2.77km
Parafia Św. Marcina  - Lublin - ul. Krężnicka 134 - 4.08km
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej  - Żabia Wola - Żabia Wola - 5.15km
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Niedrzwica Duża - ul. Partyzancka 24 - 6.79km
Parafia Wniebowzięcia NMP i Św. Katarzyny Aleksandryjskiej  - Konopnica - Konopnica 144 - 7.45km