Parafia Św. Judy Tadeusza

Krasne k. Sieniawy 31
Krasne 37-534

Inne parafie w miejscowości
Krasne 31, 37-534, Adamówka, Powiat Przeworski, Woj. Podkarpackie 31, 37-534 Adamówka POL

Parafia Św. Mikołaja Biskupa  - Majdan Sieniawski - Majdan Sieniawski - 4.38km
Parafia Św. Piotra i Pawła  - Cieplice-Rudka - Cieplice 213-Rudka - 8.65km
Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny  - Luchów Górny - Luchów Górny 46 - 8.89km
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Cewków - Cewków 90 - 9.96km
Parafia Św. Antoniego Padewskiego  - Różaniec - Różaniec II 167 - 10.26km