Parafia NMP Królowej Polski

Krakowska
Tymbark

Kościół Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Krasnem-Lasocicach

7:00, 17:00 (w czasie letnim o 18:00)

Inne parafie w miejscowości
Krasne-Lasocice 48, 34-620, Krasne-Lasocice, Jodłownik, Powiat Limanowski, Woj. Małopolskie 48, 34-620 Jodłownik POL

Parafia Ścięcia św. Jana Chrzciciela  - Góra Świetego Jana - Góra św. Jana 90 - 2.69km
Parafia Narodzenia NMP  - Jodłownik - Jodłownik 27 - 4.07km
Parafia NMP Wniebowziętej i św. Stanisława BM  - Szczyrzyc - Szczyrzyc 1 - 4.41km
Parafia Rozesłania św. Apostołów  - Gruszów - Gruszów 136 - 5.00km
Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny  - Tarnawa - Tarnawa 83 - 5.37km