Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa

Inne parafie w miejscowości
ulica Garncarska 24, 31-115, Kraków, Woj. Małopolskie 24, 31-115 Kraków POL

Parafia św. Anny  - Kraków - ul. św. Anny 11 - 0.47km
Parafia Bazyliki Nawiedzenia NMP (Karmelici)  - Kraków - ul. Karmelicka 19 - 0.56km
Klasztor i Bazylika Franciszkanów św. Franciszka z Asyżu  - Kraków - pl. Wszystkich Świętych 5 - 0.68km
Parafia Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika  - Kraków - Rynek Główny - 0.77km
Parafia Św. Marka Ewangelisty  - Kraków - ul. Św. Marka 10 - 0.82km