Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego

Kraków Borek Fałęcki

Kościół św. Maksymiliana Marii Kolbego w Krakowie

7.30, 10.00, 11.30, 16.00

poniedziałek, środa, piątek, sobota: 17.00 (1 października – 31 marca), 18.30 (1 kwietnia – 30 września), 7.00 (wtorek, czwartek)

Inne parafie w miejscowości
ulica Macieja Dębskiego 6B, 30-499, Kraków, Woj. Małopolskie 6B, 30-499 Kraków POL

Parafia Św. Maksymiliana Marii Kolbego  - Kraków - ul. Ważewskiego 6 B - 0.63km
Parafia św. Jadwigi Królowej  - Kraków - ul. Zagaje 42 - 1.10km
Parafia Opatrzności Bożej  - Kraków - ul. Kąpielowa 61 - 1.74km
Parafia św. Rafała Kalinowskiego  - Kraków - ul. Bpa Albina Małysiaka 1 - 1.91km
Parafia Św. Brata Alberta  - Libertów - Ulica: Jana Pawła II 47 (Libertów 331) - 2.08km