Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Kraków Prokocim

Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie Piaskach Wielkich

7.00, 9.00, 11.00, 16.00

7.00, 18.00; w wakacje: 18.00 (poniedziałek, środa, piątek), 7.00 (wtorek, czwartek)

Inne parafie w miejscowości
30-685, 30-685 Kraków POL

Parafia Matki Bożej Różańcowej  - Kraków - ul. Nowosądecka 41 - 1.23km
Parafia św. Marii Magdaleny  - Kraków - ul. Niebieska 53 - 1.30km
Parafia Matki Bożej Dobrej Rady  - Kraków - al. Dygasińskiego 44a - 1.70km
Parafia Miłosierdzia Bożego  - Kraków - ul. Jana Kurczaba 5 - 1.87km
Parafia Nawiedzenia NMP  - Kraków - ul. ks. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 6 - 2.10km