Parafia św. Jana Pawła II

Krakowska
Kraków Salwator

Kościół św. Jana Pawła II w Krakowie Nowym Ruczaju

9:00, 10:30 (dla dzieci), 12:00, 17:00 (od września do końca czerwca), 9:00 (dla studentów)

7:00 od września do końca czerwca), 19:00 (nie ma w styczniu)

Inne parafie w miejscowości
ulica prof. Michala Bobrzynskiego 8, 30-348, Krakow, Woj. Malopolskie 8, 30-348 Krakow POL

Parafia Matki Bożej Królowej Polski  - Kraków - ul. Zamiejska 6 - 1.22km
Parafia Zesłania Ducha Świętego  - Kraków - ul. S. Rostworowskiego 13 - 1.28km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Kraków - ul. Wzgórze 33 - 1.63km
Parafia Matki Bożej Saletyńskiej  - Kraków - ul. Cegielniana 43 - 2.24km
Parafia św. Rafała Kalinowskiego  - Kraków - ul. Bpa Albina Małysiaka 1 - 2.27km