Parafia św. Jana Ewangelisty

Koźminek

Kościół św. Jana Ewangelisty w Koźminku

8:00, 11:00, 12:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 17:00

Złotniki godzina 9:00, Rogal godzina 9:30, Trzebienie godzina 10:15, Murowaniec (sobota) godzina 19:00

Średnia: 5 (1 głosów)
plac Wolności 8, 62-840, Koźminek, Powiat Kaliski, Woj. Wielkopolskie 8, 62-840 Koźminek POL

Parafia Św. Michała Archanioła  - Rajsko - Rajsko 12 - 5.39km
Parafia Wszystkich Świętych  - Lisków - ul. Ks. Blizińskiego 25 - 5.80km
Parafia Narodzenia NMP  - Morawin - Morawin 11 - 7.49km
Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny  - Strzałków - Strzałków 64 - 9.13km
Parafia Zwiastowania NMP  - Dębe - Dębe 21 - 9.82km