Parafia Zaśnięcia NMP

Koszalin 75-351

Inne parafie w miejscowości
Średnia: 5 (1 głosów)
ulica prof. W. Tatarkiewicza 9, 75-351, Koszalin, Woj. Zachodniopomorskie 9, 75-351 Koszalin POL

Parafia Ducha Świętego  - Koszalin - ul. Ks. St. Staszica 38 - 0.27km
Parafia św. Kazimierza  - Koszalin - ul. Popiełuszki 2 - 0.94km
Parafia św. Matki Teresy z Kalkuty  - Koszalin - ul. Włoska 81 - 1.50km
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Koszalin - ul. Franciszkańska 1 - 1.68km
Parafia św. Ignacego Loyoli  - Koszalin - ul. L. Teligi 15-17 - 2.09km