Parafia św. Wawrzyńca

Poznańska
Koźminek

Kościół św. Wawrzyńca w Kosmowie

Kosmów 29, 62-834, Kosmów, Ceków-Kolonia, Powiat Kaliski, Woj. Wielkopolskie 29, 62-834 Ceków-Kolonia POL

Parafia Narodzenia NMP  - Morawin - Morawin 11 - 4.38km
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP  - Goliszew - Goliszew 77 - 6.14km
Parafia Świętej Katarzyny i Matki Bożej Pocieszenia  - Przespolew - Przespolew 12 - 9.75km
Parafia Św. Katarzyny Panny i Męczennicy  - Tykadłów - Tykadłów 11 - 9.96km
Parafia Świętego Bartłomieja Apostoła  - Stawiszyn - ul. Szkolna 10 - 10.88km