Parafia Narodzenia NMP

Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Kościeliskach

8:00, 9:30 (filia), 11:00

Średnia: 5 (1 głosów)
Kościeliska 44, 46-324, Kościeliska, Radłów, Powiat Oleski, Woj. Opolskie 44, 46-324 Radłów POL

Parafia św. Jadwigi i św. Jacka  - Biskupice - Biskupice 93 - 3.53km
Parafia św. Mateusza  - Sternalice - Sternalice 83 - 4.13km
Parafia św. Marcina  - Żytniów - Żytniów 35 - 6.20km
Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej  - Strojec - ul. Długa 18 - 6.55km
Parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela  - Kozłowice - ul. Kluczborska 3 - 7.38km