Parafia św. Mikołaja i Matki Boskiej Szkaplerznej

Kościół św. Mikołaja i Matki Boskiej Szkaplerznej w Korytach

7:00 i 11:00

w kościele w Ligocie o godz. 9:00

Koryta 53, 63-440, Koryta, Raszków, Powiat Ostrowski, Woj. Wielkopolskie 53, 63-440 Raszków POL

Parafia św. Barbary  - Karmin - Karmin 25 - 3.81km
Parafia Św. Barbary  - Karmin - Karmin 25 - 3.85km
Parafia św. Bartłomieja Apostoła  - Korytnica Łaskarzewska - Korytnica Łaskarzewska 7 - 4.06km
Parafia Św. Marii Magdaleny  - Sośnica - Sośnica 89 - 6.83km