Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Krakowska
Skawina

Kościół Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Kopance

Kopanka 211, 32-050, Kopanka, Skawina, Powiat Krakowski, Woj. Małopolskie 211, 32-050 Skawina POL

Parafia Miłosierdzia Bożego  - Jeziorzany - Jeziorzany 165 - 1.93km
Parafia Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza  - Skawina - ul. Kościelna 3 - 2.53km
Parafia Miłosierdzia Bożego  - Skawina - ul. M. Curie Skłodowskiej 12 - 3.37km
Parafia Matki Bożej Królowej Polski  - Rzozów - Rzozów 82 - 3.41km
Parafia NMP Królowej Polski  - Dąbrowa Szlachecka - Dąbrowa Szlachecka 9 - 3.84km